Taki właśnie jest Pan

Autor tekstu
s. Faustyna
Jeśli będziecie mieć wiarę, a nie zwątpicie... otrzymacie wszystko, o co na modlitwie z wiarą prosić będziecie. (Mt 21,21-22).Pragnę się podzielić moim świadectwem z posługi w pogotowiu SMS. Może to pomoże choćby jednej osobie otworzyć swoje serce na tę właśnie formę modlitwy wstawienniczej. Od kiedy zobowiązałam się do tego, by wstawiać się u Pana w intencji kapłanów, zauważyłam jak wielkie łaski Pan zsyła na mnie.

Jeśli będziecie mieć wiarę, a nie zwątpicie... otrzymacie wszystko, o co na modlitwie z wiarą prosić będziecie. (Mt 21,21-22).

Pragnę się podzielić moim świadectwem z posługi w pogotowiu SMS. Może to pomoże choćby jednej osobie otworzyć swoje serce na tę właśnie formę modlitwy wstawienniczej. Od kiedy zobowiązałam się do tego, by wstawiać się u Pana w intencji kapłanów, zauważyłam jak wielkie łaski Pan zsyła na mnie.

Kiedy otrzymuję SMS-a z konkretną intencją,  to jakby duchowo odsyłam tego SMS-a do nieba z moją modlitwą. Zanoszę danego mi  kapłana z  jego prośbą, stawiam go przed Panem i proszę z wiarą o łaski  dla niego. Choć go nie znam, to jednak czuję pewną duchową więź, właśnie poprzez towarzyszenie mu. To jakby wspólne kroczenie w jednym kierunku.

Pan Bóg wielokrotnie zaskakiwał mnie treścią SMS-a , jakby wplatał intencje danego kapłana by one jakby tworzyły całość z moim życiem. Często posługuje się daną intencją, by do mnie przemówić albo nadać mi kierunek. Ta posługa uczy pokornego spojrzenia na drugiego człowieka.

 Zanosząc duchowo danego mi kapłana do Serca Boga, uczę się pełnienia z  radością Woli Bożej w moim życiu. Modlitwa to łaska. Wiem, że moją służbą  jest modlitwa, a jeśli  to będzie zgodne z Wolą Pana to ON udzieli danemu kapłanowi potrzebnych mu łask .

Każdego dnia zostaję obdarowana przez Pana miłością, radością, pokojem. Pan przemienia moje myślenie, moje serce i spojrzenie. On daje mi więcej, niż ja sama mogę ofiarować innym. Otrzymuję więcej z tej posługi, niż daję. Taki właśnie jest Pan.

Dziękuję, że mogłam się podjąć modlitwy za kapłanów, która daje nam modlącym się za kapłanów -  piękne owoce .

Jeśli będąc siostrą zakonną, pragniesz dołączyć do naszego pogotowia smsowego, zapraszamy do kontaktu. kaplani@kaplani.com.pl