Wszystkich organizujących rekolekcje zapraszamy do przesyłania nam na adres rekolekcje@kaplani.com.pl informacji dotyczących planowanych rekolekcji, aby w jednym miejscu zebrać ofertę rekolekcyjną dla księży.

Św. Maksymilian Kolbe jest dla duchownych i świeckich wzorem poświęcenia się Bogu i ludziom. Całkowicie i bezwarunkowo oddał się Niepokalanej. Całe swoje życie i działalność oparł na Maryi i nie zawiódł się. Od niego pragniemy uczyć się, jak w tych niełatwych czasach zawierzyć Niepokalanej...
W dniach 15-17 kwietnia 2020 r. (środa-piątek) w Sanktuarium Matki Bożej Ostrobramskiej w Skarżysku-Kamiennej odbywać się będą rekolekcje kapłańskie, które poprowadzi ks. bp Andrzej Przybylski z Częstochowy.
W drodze za Jezusem... Rekolekcje poprowadzi o. Sylwester Cabała CSsR.
Koinonia św. Pawła w Kielcach zaprasza na konferencję pt. „Żywa liturgia dla żywego Kościoła”, która odbędzie się w sobotę 9 maja 2020.
Rekolekcje poprowadzi ks. Andrzej Drogoś SDS.
Pochylając się nad Słowem Bożym z Pierwszego Listu św. Jana Apostoła, odkryjemy prawdę o Bożej miłości, która w Jezusie Chrystusie objawiona, pokonała śmierć i stała się dla nas źródłem miłości wobec naszych braci...