Zgłoszenie udziału "Słudzy Pana. Kapłani proszą o modlitwę"

W tym roku pragniemy kontynuować akcję środowiska strony www.kapłani.com.pl „Słudzy Pana. Kapłani proszą o modlitwę”. Jej celem jest modlitwa za kapłanów jako wyraz wspólnej odpowiedzialności za dobro Kościoła. Akcja będzie miała finał w Wielki Czwartek - 1 kwietnia 2021. Zgłoszenia parafii przyjmujemy do 25 marca 2021. Propozycja udziału dotyczy parafii z całej Polski oraz polskich parafii z innych krajów, a od tego roku również wspólnot i duszpasterstw.

ZGŁOŚ PARAFIĘ

 

Parafia, która zgłasza chęć swojego udziału w akcji, otrzymuje:

  • 1 KROK

Zgłoszenie parafii przez formularz (prosimy o wpisanie w formularzu dokładnego adresu i wezwania parafii) lub kontakt telefoniczny: Joanna Roczyńska 694 215 898 

  • 2 KROK

Opłata za przesyłkę 27 zł

Nr 38 8345 0006 2017 0000 1583 0003

Parafia Rzymskokatolicka pw. Niepokalanego Serca Maryi 

ul. Makuszyńskiego 2; 81-595 Gdynia

tytuł przelewu: kaplani.com.pl

  • 3 KROK

Odebranie przesyłki

  • 4 KROK

Dnia 1 kwietnia rozdanie wiernym wizytówek, przez ministrantów, księży lub inną grupę duszpasterską, po Liturgii Wielkiego Czwartku.

Ważne!

Jest również możliwość, podobnie jak w zeszłym roku, zamówienia części niewypełnionych wizytówek/intencji, aby można było tam wpisać imiona księży posługujących na danej parafii. Prosimy o zaznaczenie tego w części formularza: uwagi i pytania. Ilość takich pustych wizytówek nie może przekroczyć 10% całości zamówionych wizytówek.

Nowość!

1. Aby nagrodzić parafie, które włączają się w akcję spośród wszystkich zgłoszonych wylosujemy dwa, aby ofiarować im ornat !

2. W akcji od tego roku umożliwiamy udział wspólnotom i duszpasterstwom. Zachęcamy do udziału!

 

ZGŁOŚ PARAFIĘ